Informace o nás

Naše skupina začala společně hrávat v roce 1998 a první společné volejbalové kroky vedly do tělocvičny na VUT - Údolní. Tam jsme hráli cca 2 roky.

v Roce 2000 nám již tělocvičnu nepronajali a tak jsme byli nuceni najít nové útočiště. To nám poskytli v Lelekovicích, kde jsme strávili 9 volejbalových sezón.

Od roku 2009 jsme přešli pod "křídla starolískoveckého Sokola", kde jsme dodnes. Požár v roce 2010 nás opět donutil hrát jinde. Sezóna 2010-2011 byla dohrána na ZŠ Hroznová a sezónu 2011-2012 jsme hráli na ZŠ Bosonožská V létě jsme v roce 1999 začali hrávat na kurtech Sokola Starý Lískovec. Od roku 2008 do 2009 jsme byli nuceni letní sezónu hrát na ZŠ Bosonožská.

Teď doufáme, že se nám podaří dokončit opravu sokolovny a v září začít znovu "ve svém".

Upozornění návštěvníkům

Náš oddíl je začleněn do Sokola Starý lískovec. Podmínkou účasti na našich hodinách je platné členství v Sokolu a platba oddílového příspěvku. Jejich aktuální výši najdete na našich stránkách:

Otázky a odpovědi: O nás

Nebyly nalezeny žádné otázky.